Ota
yhteyttä

tuon-tarjoajille-001

Duunia Henkilöstöpalvelut Oy

Veneentekijäntie 2
00210 Helsinki, Finland
etunimi@duunia.works

Laskutustiedot

Duunia Henkilöstöpalvelut Oy
Y-tunnus: 3218519-3
Verkkolaskuosoite: 0037 321 85193
Operaattori: Maventa (0037 212 91126)

Team_Jaakkola

Jätä yhteydenottopyyntö.

Vastaamme viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Ota yhteyttä

Jenna Andersson

Työntekijät, palkat, laskutus
050 553 7988
jenna@duunia.works

Eevi Nieminen

Työntekijät
044 295 6853
eevi@duunia.works

Oskari Lemetyinen

Työntekijät
040 923 1321
oskari@duunia.works

Janne Nykänen

Myynti, suorarekrytointi
045 809 1860
janne@duunia.works

Jimi Helin

Yritykset, hallinto, myynti
040 526 4840
jimi@duunia.works

Kari Haapalainen

Hallituksen puheenjohtaja
040 746 4419
kari@duunia.works